Poptat vlak

Chcete zažít jedinečnou firemní akci nebo svatbu v netradičním duchu? Hledáte vlak pro připravovaný film? Potřebujete přepravit školní výlet či skupinu lidí? Můžete si pronajmout historický motoráček nebo soupravu s parní lokomotivou. Podívejte se, jak si objednat zvláštní vlak.

Pokud máte zájem o zavedení zvláštního vlaku podle vašich potřeb, kontaktujte nás prosím na e-mailu nostalgie@cd.cz nebo telefonním čísle +420 313 537 700. Pro formulaci poptávky zavedení vašeho zvláštního vlaku můžete použít také formulář níže. Abychom získali hned v úvodu co nejpřesnější představu o Vašem požadavku, kdy výsledná cena za zavedení zvláštního vlaku se odvíjí například od použitých vozidel a jejich počtu, ujeté vzdálenosti nebo doby jízdy, specifikujte jej prosím pokud možno doprovodným textem po rozkliknutí odkazu "připojit poznámku".

Formulář slouží pouze pro poptávku na zavedení mimořádného vlaku. Veškeré informace o konaných akcích pro veřejnost získáte na odkazu Akce, případně nás prosím kontaktujte přímo na e-mailu nostalgie@cd.cz nebo telefonním čísle +420 313 537 700. Děkujeme za pochopení.

Nezávazné nacenění historické jízdy