Kalendář jízd historických vlaků Českých drah

Láká vás romantický motoráček nebo chcete zažít sílu parní lokomotivy? Vyzkoušet můžete obojí. V cíli většiny vlaků na vás navíc čeká zajímavý doprovodný program nebo můžete navštívit přírodní a kulturní zajímavosti. Změna termínů, plánovaných vozidel a programu akcí vyhrazena.

Vyhledávání akcí

03.12. 2022

Pražské jízdy s Mikulášem

Praha, Středočeský kraj

Pojeďte s námi v sobotu 3. prosince na okružní jízdy parními vlaky s mikulášskou družinou a nadílkou pro hodné děti. Ve vlacích bude zařazen historický bufetový vůz s vánoční nabídkou občerstvení.

Na smíchovském nádraží bude probíhat doprovodný program. Na 1. nástupišti najdete stánky s prodejem suvenýrů s dopravní tématikou a prezentací organizátorů a partnerů akce, chybět nebude ani občerstvení. Bude tu jezdit zahradní železnice a potkáte i oblíbeného slona Elfíka.

Jízdenky na parní vlak koupíte v předprodeji ve všech pokladnách ČD a na e-shopu ČD.


list_alt Praha‑Smíchov – Hostivice – Praha‑Smíchov
04.12. 2022

Adventní výlet s Mikulášem do Týnce nad Sázavou

Praha, Středočeský kraj

Vydejte se s námi v neděli 4. prosince na adventní okružní výlet parním vlakem s mikulášskou družinou a nadílkou pro hodné děti. Pojedete po jedné z našich nejkrásnějších tratí podél řeky Vltavy a Sázavy z Prahy přes Davli do Týnce nad Sázavou. Zpět do Prahy se vrátíte Ladovým krajem přes Čerčany a Senohraby. Ve vlaku bude zařazen historický bufetový vůz s vánoční nabídkou občerstvení.

V prostorách týneckého hradu na Vás bude čekat velká výstava betlémů, vánoční minitržistě a Ježíškova pošta.

Jízdenky na parní vlak koupíte v předprodeji ve všech pokladnách ČD a na e-shopu ČD.


list_alt Praha‑Smíchov – Týnec nad Sázavou – Čerčany – Praha‑Smíchov